SERCAN İNŞAAT A.Ş.

1984


1984 yılında Makina Mühendisi Ali GEYLANİ tarafından kurulan firmamız 30 yılı aşkın süredir Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde devlet hastaneleri, ilköğretim okulları, özel konutlar, lüks villa, iş merkezleri,kapsamında projeler, mühendislik ve taahhüt hizmetleri sunmaktadır.Firmamız, son beş yılda sadece İstanbul’da 8 yeni ilköğretim okulunu süresinde ve teknik şartnamelere uygun tamamlayarak hizmete açılmasını sağlamıştır. 1999 yılında yaşadığımız Sakarya depreminde bu bölgede inşa ettiğimiz dört okul sayılı hasarsız kamu binalarından olup firmamızın sektördeki itibarını yükseltmiştir. Firmamız ayrıca 2005 yılında uluslararası kalite belgesi olan İSO 9001 sertifikasını alarak ülkemize daha çağdaş ve modern binalar inşa etmek için büyük bir adım daha atmıştır. Müşteri memnuniyetini, 30 yıldır başarıyla tamamlanan projelerin ödülü olarak değerlendirmekte, güvenilir ve gelişmekte olan firma imajını da korumakta kararlıdır.

  • Vizyonumuz: Üstlendiğimiz tüm projelerde; üretim ve hizmetlerimizi uluslararası standartlarda gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, yurtiçi ve yurtdışında elde ettiğimiz başarıları artan bir ivmeyle sürdürmek ve sektörde ülkemizi temsil eden önemli firmalar arasında sahip olduğumuz saygın pozisyonu gelecekte de korumak.
  • Misyonumuz: Bu güne dek edindiğimiz deneyim ve bilgi birikimini; işbirliği içerisinde olduğumuz çevreler ile çalıştığımız ve yaşadığımız ortamlarda mümkün olan en yüksek faydayı yaratmak üzere kullanmak. Her türlü faaliyetimizde; müşteri odaklılık, güven, farklılık, öncülük, sürekli gelişim, yasalar ve etik değerlere uyum prensiplerinden ödün vermeksizin bugün olduğu gibi yarın da tamamladığımız işlerle gurur duyabilmek.
  • Kalite Politikamız: Mükemmelliğe ulaşmak için, tüm iş süreçlerinde çalışanların katılımı ile Kalite Yönetim Sistem Şartlarına uymayı ve etkinliğini sürekli iyileştirmeyi amaçlıyoruz. Bunu gerçekleştirmek üzere; Müşterilerimizin beklentilerini fazlası ile karşılayacağız, Çalışanlarımızın bireysel gelişmelerine olanak sağlayacağız, Şirketimizin beklentilerini karşılarken yarattığımız katma değer ile ülke ekonomisine katkıda bulunacağız, Müşterilerimizle bir amaç ilkesinde bütünleşeceğiz, İnşaat sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip edeceğiz, Yönetim olarak inanç birliği içerisinde tüm kaynaklarımızı bu yönde kullanacağız.

BİLGİ
TECRÜBE
ÖZVERİ
TEKNOLOJİ